loader

Ekologiczne gospodarstwo rolne

Energia elektryczna w gospodarstwach rolnych jest wykorzystywana w bardzo dużym stopniu. Ciągle rosnące ceny prądu generują coraz większe koszty prowadzenia działalności, co może utrudnić rozwój gospodarstwa. Zacznij oszczędności już dziś i zyskaj niezależność energetyczną.

Ekologiczne gospodarstwo rolne
Dla Twojego gospodarstwa

Dla Twojego gospodarstwa

Prowadząc gospodarstwo wiesz, że koszty energii, ogrzewania lub klimatyzacji mogą być znaczącym kosztem Twojej działalności. Fotowoltaika, czerpiąc energię ze słońca może być dobrym rozwiązaniem na obniżenie kosztów pozyskania energii dla Twojego gospodarstwa.

Nowoczesne i niezawodne pompy ciepła mogą w zupełności zastąpić źródła ogrzewania
i klimatyzacji w Twoim gospodarstwie, a po okresie 4-5 lat zwrotu z inwestycji będą bezkosztowym źródłem energii. Będziesz mógł nareszcie zapomnieć o rachunkach za gaz ziemny, olej opałowy lub LPG.

Wielu rolników już zaufało naszemu profesjonalizmowi w doborze i instalacji optymalnych rozwiązań dobranych do swoich potrzeb. Nie zwlekaj i dołącz do nich!

Niższe koszty dla gospodarstwa

Zaoszczędzisz, dzięki niższym rachunkom za prąd. Od podatku odliczysz nawet 25% wartości inwestycji, która zwróci się w 4-5 lat.

Kompleksowa obsługa

Nasi projektanci i technicy dopasują rozwiązania dla Twojego gospodarstwa, a ekipy montażowe wykonają inwestycję pod klucz.

Efektywność inwestycji

Instalacje systemów odnawialnych źródeł energii pozwolą Twojemu gospadarstwu osiągnąć niezależność energetyczną i ciepłowniczą.

Wolność i bezpieczeństwo

Będziesz niezależny od dostawców prądu i zabezpieczysz
się przed podwyżkami cen energii.

Umów się na bezpłatną wycenę

shape