loader
Odbierz do 37 000 zł dofinansowania !

Odbierz do 37 000 zł dofinansowania !


DOFINANSOWANIA DO ALTERNATYWNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII DLA DOMU

Możliwości jest bardzo dużo, a każda z nich może być dostosowana do Twoich potrzeb finansowych. Dzięki różnym opcjom finansowania, inwestycja w fotowoltaikę stanie się bardziej przystępna i nie nadwyręży domowego budżetu. Z Énergie Verte nie musisz sam szukać najlepszych rozwiązań i przechodzić przez formalności w dofinansowaniu. Nasz doradca pomoże Ci uzyskać dogodne finansowanie!


FINANSOWANIE ALTERNATYWNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII DLA  FIRM 

Atrakcyjne finansowanie dla firm. Nie chcesz wykładać własnych środków na zakup instalacji fotowoltaicznej? We współpracy z bankami oferujemy atrakcyjne formy finansowania instalacji fotowoltaicznej na dogodnych warunkach z gwarancjami Banku Gospodarstwa Krajowego. Leasing na panele fotowoltaiczne Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na leasing fotowoltaiki. Taka forma finansowania umożliwia instalację paneli fotowoltaicznych bez wykładania swoich środków. Ratę leasingu zalicza się do kosztów uzyskania przychodu, co oznacza niższy podatek dochodowy dla firmy.

 

DOPŁATY DO ALTERNATYWNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII DLA ROLNIKÓW

Współczesne gospodarstwa muszą stawiać na wysoką jakość i jednocześnie oferować korzystną cenę. Dlatego fotowoltaika dla rolników jest doskonałym rozwiązaniem który pozwala na stałe ograniczyć do minimum koszty prądu i jednocześnie dokonać korzystnej inwestycji. Dotacje na fotowoltaikę dla rolników są wyższe niż dla klientów indywidualnych i pozwalają znacznie przyspieszyć zwrot z inwestycji. Warta zapamiętania jest dotacja na fotowoltaikę dla rolników o nazwie Agroenergia, do której nabór wniosków będzie możliwy od czerwca 2021.

Umów się na bezpłatną wycenę

shape