loader

Ładowarki elektryczne

Stacje ładujące samochód elektryczny i ładowarki są świetnym rozwiązaniem w obliczu deficytu ogólnodostępnych stacji. Ich cena jest relatywnie niska, charakteryzują się
intuicyjną obsługą, a dodatkowo zachowuje elegancki design oraz bezpieczne rozwiązania. Daje niezależność wobec raczkującej infrastruktury i pozwala komfortowo cieszyć się posiadaniem samochodu elektrycznego.

Ładowarki elektryczne

Do najbardziej nowoczesnych i przyjaznych dla środowiska technologii można wyróżnić między innymi samochody elektryczne. Są one nie tylko bardzo komfortowe, ale także opłacalne. Aby móc w pełni korzystać z samochodu elektrycznego, należy odpowiednio zaplanować ładowanie akumulatorów auta tak, aby móc się nim poruszać w dowolnej chwili i odpowiednio długo. Kierowcy mogą korzystać z ładowarek dostępnych na mieście lub też przy trasach szybkiego ruchu, jednak można także skorzystać z domowych ładowarek samochodów elektrycznych, co jest znacznie wygodniejsze.

Do naładowania samochodu elektrycznego, potrzebować będziemy zwykłego gniazdka jednofazowego o napięciu 230V oraz ładowarki, która stanowi wyposażenie takiego samochodu. Jednak ładowanie auta w ten sposób zajmuje bardzo dużo czasu, ze względu na niską moc. Właśnie ten problem znajduje rozwiązanie w postaci domowej ładowarki samochodów elektrycznych, a dokładniej stacji ładowania. 

Umów się na bezpłatną wycenę

shape