loader

Kompleksowa obsługa serwisowa

Oferowane przez naszą firmę systemy są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia. Dodatkowo posiadają wieloletnią gwarancję. Énergie Verte zajmuje się wykonywaniem tego typu przeglądów oraz ewentualnymi naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi. 

Kompleksowa obsługa serwisowa
Odnawialne źródła energii - serwis

Odnawialne źródła energii - serwis

Nasze wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość systemów odnawialnych źródeł energii pozwalają nam na wykrycie i szybkie usunięcie ewentualnych usterek. Swoje usługi oferujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i różnego rodzaju firmom czym instytucjom. Przekonanie, że serwis instalacji fotowoltaicznej jest niepotrzebny, jest mitem. Fotowoltaika ma swoje ograniczenia i potrzebuje regularnej kontroli.

Zgodnie z prawem fotowoltaika powinna zostać poddana serwisowi przynajmniej raz na 5 lat, ale zalecamy coroczne przeglądy stanu instalacji. Dzięki cyklicznym serwisom możliwe jest naprawienie zanim będzie na to za późno. Jest to cena, którą warto ponieść, ponieważ przegląd wykonany przez specjalistę daje pewność, że wszystkie elementy, szczególnie te związane z elektrycznością, działają prawidłowo.

Umów się na bezpłatną wycenę

shape