loader

Zielona Energia

Wiemy, że kontrola kosztów to priorytet dla firm, żeby mogły skutecznie konkurować na rynku i przynosić zyski. Dlatego mamy bardzo atrakcyjną ofertę prądu,który w 100% pochodzi ze źródeł odnawialnych. Chcemy, aby rachunki za prąd przestały być zmartwieniem dla właścicieli firm i żeby mogli oni osiągnąć znaczne oszczędności. 

W ostatnich latach ilość energii zużywanej przez przedsiębiorstwa stale rosły. Dlatego coraz większe znaczenie nabiera kwestia odpowiedniego doboru oferty, pozwalającej na korzystanie z prądu w atrakcyjnej cenie. Każde ulepszenie, nawet niewielkie, może przełożyć się na spore oszczędności.

W poszanowaniu dla naszego środowiska oferujemy wyłącznie zieloną energię bez dodatkowych opłat i ukrytych kosztów. Zapewniamy energię z gwarancją pochodzenia z odnawialnych źródeł, bo chcemy wspierać odpowiedzialne biznesy. Skorzystaj z bezpłatnej usługi analizy parametrów dystrybucyjnych, która dodatkowo obniży koszty Twoich rachunków. 

Zielona Energia

Dla kogo?

Eko prąd dla firm to oferta dla tych, którzy uważnie kalkulują swoje wydatki i chcą gwarancji, że cena prądu będzie stała w trakcie trwania umowy. U nas taką gwarancję otrzymasz, więc będziesz mógł zaplanować swoje koszty nawet na najbliższe kilka lat. W naszej ofercie proponujemy umowy od 12 do 48 miesięcy. Niezależnie od wahań cen energii na rynku i ewentualnych podwyżek Twoje warunki w okresie obowiązywania umowy się nie zmienią. Będąc z nami dbasz o środowisko naturalne czym zwiększasz zaufanie wśród swoich klientów. Bycie świadomym biznesem jest proste – wystarczy zdecydować się na współpracę z Energie Verte !

Oferta

- czas trwania umowy od 12 do 48 miesięcy

- bez opłat dodatkowych

- stała cena na cały okres umowy

- e-faktura - proste i wygodne rozwiązanie do otrzymywania rozliczeń

Doskonale rozumiemy współczesne potrzeby biznesu, dlatego działamy elastycznie i tworzymy indywidualne oferty w zależności od ilości punktów poborów lub zużycia energii. Dobierzemy najkorzystniejszą opcję dla Twojej firmy.

Jak zostać klientem?

Tylko 3 proste kroki dzielą Twoją firmę od włączenia zielonej energii !

1. Przygotuj ostatnią fakturę za prąd.

2. Zamów rozmowę lub skontaktuj się samodzielnie, a my przygotujemy ofertę.

3. Podpisz umowę, a nam zostaw formalności.

Co zyskasz?

Dostęp 24h do Portalu Klienta

Dzięki platformie zyskasz całodobowy dostęp do informacji na temat swoich rozliczeń energii i gazu, podglądu wystawionych faktur, edycji danych oraz zarządzania swoimi zgłoszeniami.

Wystarczy jeden telefon i problem rozwiązany!

Nasze biuro obsługi klienta działa od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00. Jeżeli zadzwonisz do nas po godzinach pracy infolinii oddzwonimy do Ciebie w kolejnym dniu roboczym!

Bezpieczeństwo i potwierdzona eksperckość

Nasze doświadczenie daje pewność wywiązania się z oferowanych usług. 

Umów się na bezpłatną wycenę

shape